X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
شنبه 12 مهر‌ماه سال 1382


مسلمانان اجازه نماز در مسجد "بیت الفتوح" که به عنوان بزرگترین مسجد اروپای غربی معروف شده است ندارند! چرا؟ چون این مسجد در امتلاک طائفه قادیانیه قرار دارد. این مسجد که دارای ظرفیت 10000 نمازگزار می باشد روز جمعه 3/10/2003 در میان انتقادات گسترده ای که از سوی مسلمانان علیه این طائفه طرد شده مطرح می گردد، افتتاح گردید.

مسجد بیت الفتوح

مسجد "بیت الفتوح" در منطقه موردون در لندن ساخته شده و دارای زیربنای بیش از 20000 متر مربع می باشد و دارای دو سالن می باشد که یکی برای مردان و دیگری مخصوص زنان می باشد.

"میرزا مسرور احمد" در جمع 7000 نفری حاضر در این مراسم مسجد را افتتاح نمود.

قادیانیه حرکتی است که در اواخر قرن 18 میلادی با طرح و نقشه استعمار انگلستان در شبه قاره هند پایه گذاری شد که هدف اصلی از بوجود آمدن این فرقه دور نمودن مسلمانان از دین خود و مخصوصا از فریضه جهاد بود.

این طائفه که به احمدیه نیز مشهور است توسط غلام احمد قادیانی در قریه قادیان واقع در پنجاب پایه گذاری شد. او از خانواده ای که به خیانت در حق وطن و دین معروف بودند پا به عرصه حیات نهاد . غلام احمد معروف به اختلال مزاج و معتاد به مصرف مواد مخدر بود. او بعدها ادعای مهدویت و پس از آن ادعای پیامبری نمود. او جهاد را حرام اعلام کرد آن هم درست در زمان اشغال هندوستان توسط انگلستان!

قادیانی ها دارای روابط خوبی با اسرائیل می باشند.

قابل ذکر است که طائفه احمدیه به اجماع مسلمانان کافر می باشند و حق شرکت در مراسم حج را ندارند.


منبع: اسلام آن لاین